O společnosti

Firma Milana Bogdana působí na trhu již od roku 2008. Renomé si získala zpočátku zvláště specializovanými stavebními pracemi souvisejícími s modernizací a výstavbou výtahových šachet. Původní zaměření na regionální potřeby však přerostlo v celorepublikovou působnost a rozšíření portfolia služeb jak v oblasti zednictví, zateplování a montáží.

V současné době má sídlo ve Frýdku-Místky, široké technické a materiální vybavení, vlastní skladové zázemí a veškerou mechanizaci potřebnou k realizaci zakázek. Firma dbá na prvotřídní kvalitu provedených prací, splnění stanovených termínů a tím i spokojenost klientů. O kvalitě prací svědčí nárůst obratu firmy v posledních letech, návrat klientů k nové spolupráci a kladné reference na realizované projekty.

V současné chvíli zaměstnává řadu kvalifikovaných pracovníků a může tak klientům nabídnout vysokou míru soběstačnosti služeb. Je schopna provádět stavby a rekonstrukce rodinných domů, občanských a průmyslových staveb. Samozřejmostí je dodávka tzv. na klíč, od projektu až po vlastní stavbu.

Od roku 2012 firma začala působit i v zahraničí, a to zejména v Rakousku a v Německu, kde postavila několik výtahů v obchodním řetězci Leiner atd.

Firma se dělí na dvě střediska:

  • Stavební výroba (realizace staveb, rekonstrukce, stavební úpravy)
  • Výtahy (demontáž starých výtahů včetně konstrukcí, montáž a dodávka nových výtahových zařízení včetně veškerých stavebních úprav (dodávka na klíč)